Skip to content

Een dementievriendelijker Biggekerke door training van Samendementievriendelijk

Dinsdag 1 april werd er door Welzijn Veere i.s.m. samendementievriendelijk een training Dementievriendelijk in Biggekerke georganiseerd. Iedereen was welkom en alle inwoners uit Biggekerke kregen hiervoor een uitnodiging. Het idee van deze training is tot stand gekomen door de commissie Welzijn Biggekerke en Welzijn Veere.
Onderwerpen die tijdens deze training aan bod kwamen zijn:
* Wat is dementie, achtergrond en signalen;
* Hoe ga je goed om met dementie, praktische tips;
* Wat kun je zelf doen om Biggekerke meer dementievriendelijk te maken?
In Nederland zijn er 310.000 mensen met dementie en hiervan woont 79% thuis. In de gemeente Veere wonen er ook steeds meer mensen met een vorm van dementie thuis. Dat de gemeente Veere dementievriendelijker wordt is dus belangrijk, zodat mensen met een vorm van dementie sneller begrepen en geholpen kunnen worden. Het doel is dat iedereen zo veel mogelijk mee kan blijven doen in de samenleving en sneller hulp weet te vinden waarvoor nodig.
Om Biggekerke dementievriendelijker te maken wordt nog een moment geprikt. Wilt u hier ook bij zijn of meer informatie?
Neem dan even contact op met d.jobse@welzijnveere.nl
Wilt u ondertussen zelf eens een gratis training doen? Dit kan op:
Trainingen ter ondersteuning van mantelzorgers:

Op de agenda

Vacatures

Strôskerkenaren Samen aan Tafel
SEROOSKERKE De Lindeboom
woensdag 16 april
WO 16
Ontmoet&Eet Zoutelande
ZOUTELANDE
woensdag 16 april
WO 16
Domburgers samen aan tafel
DOMBURG Restaurant Verdi
woensdag 16 april
WO 16
Samen aan tafel te Meliskerke
MELISKERKE Ons Huis
donderdag 17 april
DO 17

Op zoek naar vrijwilligerswerk? Of, wil je graag iets voor iemand betekenen? Er zijn in de gemeente Veere genoeg mensen en organisaties die jouw hulp kunnen gebruiken? Bekijk de vacatures en ontdek hoe je het verschil kunt maken!

Bekijk alle vacatures
Back To Top
Close mobile menu